Kellele sobib?
Kaljuronimistrennid meie klubis sobivad kõigile soovijatele. Ootame nii lapsi kui ka täiskasvanuid, vanusest ja füüsilist vormist olememata.
Mis teeb Koala Climbing trennid eriliseks?
Me muudame lapsed rõõmsamaks
 • Aktsepteerimine, tolereerimine, kuuluvustunne
  Me teame, et kõik inimesed on erinevad ning see annab meile suurepärase suhtlemiskogemuse. Me püüdleme selle poole, et lapsed õpiksid mõistma ja aktsepteerima mitmekesisust. Üritame luua keskkonda, mis oleks vaba kiusamisest ja valedest stereotüüpidest. Lisaks, valides lapsele treeningrühma, teeme kindlaks, et seal oleks keegi, kellega on eelnevalt suheldud. Laagrites ja väljasõitudel pühendame palju aega erinevatele mängudele ja ülesannetele, et tiime ühendada. Treenerid räägivad vene, eesti ja inglise keelt. Treeningrühmad ei ole moodustatud rahvuse alusel.
 • Turvaline keskkond arenemiseks, psühholoogiline tugi
  Me ei survesta ega häbista ning anname alati võimaluse omas tempos areneda. Teame ka, et vahel ei ole inimesed piisavalt magada saanud ja võivad olla halvas tujus. Sellistel päevadel oleme valmis tunnustama asjaolu, et isik pingutas ja tuli trenni. Laste treeningute sees on 5-minutilised pausid, et nad saaksid süüa ja jõudu koguda.
 • Saavutustega kaasnev rahulolu
  Ronimine on suurepärane tegevus, kuna selles on palju takistuste ületamisi, aga ka väikeseid võite. Isegi ühes trennis võib sul olla võimalus (aega?) proovida ronimisrada, kogeda lootusetust ning siiski saavutada enda eesmärk. Me kohandame ülesandeid vastavalt laste võimetele, teeme kindlaks, et kõik võrdleksid ennast vaid iseendaga minevikust ning ei heida meelt, kui kellelgi teisel õnnestub midagi paremini.
 • Liikumisrõõm
  Füüsilise aktiivsuse positiivset mõju enda heaolule ja enesetajule ei tohiks alahinnata. Ja ronimine on unikaalne mitmekesine spordikogemus, mis ühendab suurte lihasgruppide arendamise, kardio, koordinatsiooni, tasakaalu ja venitamise.
 • Põnevad ülesanded, probleemide lahendamine
  Laste trennid sisaldavad palju mänge ning me ei mängi mitte ainult eelkooliealiste ja nooremate koolilastega, vaid ka täiskasvanutega. Teismelied on tavaliselt mänguliste tegevuste suhtes skeptilisemad, kuid ka neile leidub huvitavaid tegevusi, sest kaljuronimises ei pääse ajude ragistamisest! Tihti tuleb raja alistamiseks selle autori ideest läbi hammustada, mitte pimesi füüsilist jõudu kasutada.
 • Tähelepanu ja individuaalne lähenemine
  Meil on väikesed 4-8 liikmelised rühmad, et treeneril oleks võimalus pöörata igale õpilasele piisavalt tähelepanu. Võimaluse korral jagame grupid algajateks ja edasijõudnuteks. Kuid ka sellisel juhul on lapsed siiski alati erinevad, näiteks pikkuste poolest. Seega on väga oluline, et jaotame lapsed paaridesse või kolmestesse gruppidesse ning nad saavad ülesandeid vastavalt nende tasemele ja omadustele.
9 põhjust, miks valida kaljuronimine enda ja oma lapse jaoksRonimine on meie jaoks loomulik tegevus. Meenutage ennast lapsena: puu otsas või garaažikatusel ronimine oli põhiline viis enda lõbustamiseks. Tänapäeva linnalastel ei ole võimalust neid asju kogeda. Õnneks on olemas hea alternatiiv – kaljuronimine. Vaata, mis selle valiku kasuks räägib: